"שמן המור" הינו מותג ותיק, מוביל ואיכותי במיוחד של סדרת מוצרי ים המלח לצרכי קוסמטיקה ובריאות המשווקים הן לסיטונאים והן לקהל הפרטי ישירות מן החברה. מוצרי החברה מיוצרים באמצעות טכנולגיה מתקדמת בשילוב מינרלים טבעיים מים המלח.
פיתוח קו מוצרי הקוסמטיקה שלם ים המלח הגיע לאחר שנים רבות של עיסוק במוצרי קוסמטיקה וטיפוח וכיום אנו משווקים בסיטונאות ובקימעונאות את מגוון מוצרי ים המלח מתוך מודעות גבוהה לצרכי השוק הישראלי והעולמי. חרטנו על דגלנו להביא ללקוח את המוצר המושלם, במחיר משתלם.
מוצרי ים המלח "שמן המור" הינו מותג בינלאומי, המופץ בנקודות מכירה רבות על פני הגלובוס כולל אירופה אסיה ואמריקה. הודות לפעילות הנרחבת ברחבי העולם ושיווק מוצרי ים המלח בסיטונאות במגוון שווקים, הפך "שמן המור" מוצרי ים המלח למותג נמכר ופופולרי בשווקים רבים בעולם. במאגר הלקוחות המרוצים שלנו רשומים חברים מכל קצוות העולם הנהנים ממוצרי ים המלח איכותיים, תודעת שירות גבוהה וחידושים בתחום מוצרי ים המלח שנמצאים רק אצלנו.
מוצרי ים המלח "שמן המור" הינו מותג ישראלי, המותג של כולנו. אנו מתחייבים לתת את המירב ואת המיטב, ולהגיש לכם את מגוון מוצרי ים המלח במחיר מפנק.תחומים מובילים
כמה מילים על השם
"שמן המור" - שם מסקרן ומפתיע שמעורר שאלות אצל כולנו. המקור לשם הזה הינו בתנ"ך, בספר שנקרא "מגילת אסתר". שם מופיעות המילים "שמן המור" במשמעות של תמרוקי נשים. החיבור בין השם שמן המור המופיע בכתובים לבין מוצרי ים המלח היה טבעי ומתבקש.

כמה מילים על האיכות
"שמן המור" הינו מותג קוסמטיקה  של איכות בלתי מתפשרת, הכולל מוצרים שמפותחים במעבדות משוכללות לאור המלצות ומסקנות של מחקרים עדכניים. מוצרי קוסמטיקה ים המלח של חברתנו עוברים בדיקות איכות קפדניות, בפיקוחו של משרד הבריאות הישראלי ועומדים בתקני ISO וCGMP הבינלאומיים. המוצרים נושאים את האישור המיוחד של התאגדות התעשינים  כמוצרי ים המלח מקוריים! מוצרי ים המלח שלנו מופצים הן על ידי סיטונאים וזכיינים שלנו בכל העולם